פוליסה חדשה לביטוח המשכנתא: משלמים 13 שנה, שאר התקופה – בחינם

ביטוח חיים למשכנתא נדרש ע"י הבנק לכל נוטל משכנתא, פה לא מדובר בשאלה האם תרצה לעשות ביטוח פה זה כבר חובה. לפני סגירת המשכנתא אנו רצים מבנק לבנק על מנת לבצע השוואת ריביות על מנת לשלם הכי פחות שניתן בתשלום החודשי ובתשלום המצטבר לבנק. כל בנק נותן הצעה שונה ומשונה אך לבסוף הגענו להחלטה שהכי טובה לנו וסגרנו את המשכנתא, אך מה קורה עם ביטוח המשכנתא? מדובר בפוליסה אשר יכולה להגיע למאות אלפי שקלים במהלך תשלום המשכנתא.

מהו ביטוח למשכנתא: ביטוח חיים אשר נדרש על ידי הבנק על מנת להבטיח את תשלומי המשכנתא במקרה שאחד מהלווים הולך לעולמו. במקרה כזה חברת הביטוח פורעת את יתרת התשלומים, הבנק מקבל את מלוא כספו בחזרה מכספי הביטוח ושאר הלווים / משפחה פטורים מיתרת התשלומים.. כיום, ביטוח חיים למשכנתא הוא דרישת חובה בכל המשכנתאות שנלקחות בישראל.

 

פוליסה חדשה לביטוח המשכנתא

אז מהי הפוליסה המדוברת בעצם? פוליסה חדשה לביטוח המשכנתא אשר חברת הביטוח דורשת תשלום של 13 שנה וכל השאר עליה! לא, לא מדובר בעוד תרגיל שיווקי אלא בפוליסה אמיתית כאן ועכשיו. 

למה צריך פוליסה כזו

בין אם אתם צעירים ויפים בשנות ה20-40 אתם כנראה לא מרגישים בכיס את הכובד של הפוליסת משכנתא שלכם, אבל תהיתם פעם מה קורה בשנים מאוחרת יותר? לדוגמא: דנית וחגי, זוג בשנות ה35 רעננה לקחו משכנתא לפני כשנתיים, משכנתא של 1.2 מיליון ל30 שנה. כיום המחיר החודשי עבור הביטוח שלהם עומד על כ – 100 שקלים בחודש. בעוד שנה המחיר כבר יעלה ל135, עדיין לא מטורף, אבל מה יקרה עוד 7 שנים? המחיר כבר יעלה ל350 שקלים!

אז כן, כרגע אולי זה לא כואב בכיס אך דנית וחגי ישלמו במצטבר עבור הפוליסה שלהם לכל 30 השנים כ167 אלף שקלים! לעומת זה אם היו לוקחים את הפוליסה החדשה התשלום כיום עדיין ישאר כ100 שקלים אך בעוד כ11 שנה הם יסיימו לשלם עבור הפוליסה והתשלום המצטבר יהיה כ- 38 אלף שקל! חיסכון של מעל 100 אלף שקל!

תעריפים משתנים כל שנה

דבר אחד חשוב לזכר שעושים השוואות מחירים, המחיר של היום תמיד יהיה זול יותר משום שחברות הביטוח רוצות לתפוס אותנו כלקוחות שלהם, ולכן נותנים לנו הנחה מפתה של בין 40-55 אחוז לשנה הראשונה אך בשנים אחרי ההנחה יורדת לעד 0% ואנו נשארים עם פוליסה יקרה משמעותית מאשר התחלנו איתה. יש עוד פרמטרים שמשפיעים על המחיר שאולי לא ידעתם, הגיל – פקטור מאוד רציני בכל ביטוח אך במיוחד שמדובר בביטוח חיים, חברות הביטוח לוקחות את תוחלת החיים הממוצע של אדם בישראל ומתמחרים אותו בכסף, לכן אדם בגילאי ה20 שלו ישלם בממוצע כ 20 שקלים בחודש לעומת אדם בשנות ה60 לחייו אשר ישלם ממוצע של כ600 שקלים במחיר על אותו סכום ביטוח!

אז איפה עושים את הפוליסה החדשה

נתחיל בלהגיד לכם, אל תקפצו על הפוליסה הזו בכל מחיר! זו לא פוליסה שמתאימה לכל אחד, לפני סגירת הביטוח קודם כל תעשו סקר שוק והשוואת מחירי ביטוח חיים למשכנתא ולאחר שאתם קיבלתם את ההצעה הזולה ביותר לפרמיה המצטברת לכל התקופה רק אז תבצעו את הבדיקה ובכך תוכלו לוודא שקיבלתם את המחיר הטוב ביותר וחסכתם אלפי שקלים.

לקבלת הצעה לביטוח משכנתא עם הפרמיה המצטברת הנמוכה ביותר לחץ כאן

כנסו עכשיו להשוואה:

רוצים לדבר עם נציג שיבדוק עבורכם? השאירו פרטים

נגישות

התקשרו אלי

מעוניינים בשיחה מול נציג? מלאו את הפרטים: