השוואת ביטוח חיים

משווים נכון - קונים חכם

השוואת ביטוח חיים בעוד 5 שלבים (כ30 שניות של מילוי פרטים) תקבלו עד 5 הצעות מחיר מכל חברות הביטוח המובילות…

שאלות ותשובות

הנפוצות ביותר

ביטוח חיים מאפשר לך לשמור על רמת החיים של משפחתך העלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות או בעת נכות. על מנת לשמור על ההמשכיות הכלכלית החשובה לך כל כך יש להיערך לכך מבעוד מועד, פוליסות ביטוח חיים למקרה מוות.

כיסוי זה מאפשר למבוטח לקבל תשלום חודשי, כתחליף למשכורת, במקרה של מחלה או תאונה ולהבטיח מקור הכנסה אשר יגן על בני המשפחה וישמור על רמת חייהם במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. איננו יכולים לצפות מתי ומאיזו סיבה נאבד את היכולת להשתכר, ולכן חשוב להגן על בני המשפחה מפני אובדן הכנסתו של המבוטח.

 

COPO נולדה מתוך צורך של ממש לשינוי, בכדי לשנות את המשוואה הזו קופו מציעה דרך דיגיטלית ונוחה לשיפור והוזלה משמעותית של הביטוח שלכם.

  1. בחרו או חפשו את הביטוח הרצוי
  2. מלאו טופס קצר
  3. קבלו הצעת מחיר מ-5 חברות שונות שאנחנו כבר סיננו בשבילכם לפי מדד השירות, מחיר, ודירוג לקוחות.

כך שמה שנשאר לכם הוא לחכות לטלפון, כי את המשא ומתן אנחנו עושים כבר בשבילכם.

COPO משווים נכון – קונים חכם.

כאשר רוכשים ביטוח חיים תצטרכו לענות על מספר שאלות מצד הביטוח.
השאלות הן ארוכות ולעיתים לא נעימות אך הכרחיות על מנת לוודא את קבלתכם לביטוח (מעשן? חולה סכרת? וכו')
תענו על כל שאלה בנפרד ובכנות ותנו מידע מלא על כל שאלה ושאלה.
תזכרו שכל מידע שנתתם והוא לא נכון יפעל כנגדכם ביום שתצטרכו לקבל כסף מהביטוח.
ככה שאם אתם מעשנים תגידו שאתם מעשנים (הגדרת מעשן לפי חברות הביטוח – סיגרייה אחת בשנתיים!), במידה ולא תגידו את האמת ויהיה מקרה ביטוח (פטירה חלילה), חברת הביטוח רשאית להוציא את התיק הרפואי של המבוטח על מנת לאמת את הצהרת הבריאות.

ביטוח חיים ניתן לבטח מגיל 18 ועד גיל 70 (גיל כניסה), לרוב הפוליסה מתבטלת בגיל 75.

חשוב להתאים את גובה הפיצוי לסטטוס הנכון שלכם, לדוגמא אם היה לכם ביטוח חיים בשווי מיליון וחצי בגיל 40 שהילדים היו קטנים לא בכרח הדבר נכון הוא להשאיר אותו בגיל 60 שהילדים כבר גדולים, לכן יש לבדוק כל כמה שנים מול סוכן\חברת הביטוח האם הביטוח מותאם לסטטוס האישי שלכם.

אנחנו נציג לכם את כל המידע הרלוונטי בצורה הפשוטה והקלה ביותר להבנה ולהשוואה: הצעות מחיר לביטוח או השוואה בין הצעות להלוואה. על מנת שתוכלו לעבור על ההצעה בנחת על הספה בביתכם אנו גם יכולים לשלוח לכם את ההצעה למייל, ואז זה כבר ממש פשוט לקבל את ההחלטה הטובה.

 

הרגלי הצרכנות עוברים בשנים האחרונות שינויים דרמטיים, בעיקר על רקע מעבר הלקוחות הפוטנציאליים לאתרי אינטרנט. לכל עסק, חברה, ארגון או מפעל יש כיום אתר אינטרנט שדרכו ניתן להזמין שורה ארוכה של מוצרים ושירותים במחירים זולים.

 

כך האינטרנט יעזור לכם לשלם פחות

השלב הראשון בקנייה חכמה דרך האינטרנט הוא השוואת מחירים. באמצעות השוואת מחירים תוכלו לנצל את מלוא היתרונות ולחסוך לעצמכם עשרות עד מאות שקלים בכל פוליסה.

פרמיה מצטברת בביטוח משכנתא

מרגע שרכשתם דירה, החיים שלכם יקרים הרבה יותר. לכם, וגם לבנק. הבנק מעוניין שתגנו על חייכם, לפחות עד ליום שבו תסיימו לשלם לו את המשכנתא. הגנה זו מתבטאת בהנחיות בנק ישראל הדורשות ביטוח משכנתא, שאחד מהיבטיו הוא ביטוח חיים שלכם, הלווים.

קרא עוד »

המלחמה בכפל ביטוח רחוקה מלהסתיים

עפ"י נתוני משרד האוצר, מיליוני מבוטחים משלמים כל שנה מיליארדי שקלים מיותרים לחברות הביטוח. האם האנשים האלה יודעים משהו שאנחנו לא? האם באמת אפשר להוציא פיצוי כפול עבור אותו מקרה ביטוחי? יצאנו לבדוק את הטענות.

קרא עוד »

ההבדלים בין ביטוח חיים לביטוח משכנתא

עד שנת 2005, רכישת ביטוח חיים למשכנתא נעשתה בבנק כחלק בלתי נפרד מתהליך נטילת הלוואת דיור. לא אחת, הלווים כלל לא ידעו מהי זהות המבטח ומהי עלותו של הביטוח. כפועל יוצא מכך, ביטוח חיים למשכנתא דרך הבנק היה גבוה משמעותית מעלותו של ביטוח חיים בשוק הרחב.

קרא עוד »