השוואת ביטוח דירה

משווים נכון - קונים חכם

השוואת ביטוח דירה בעוד 6 שלבים (כ30 שניות של מילוי פרטים) תקבלו עד 5 הצעות מחיר מכל חברות הביטוח המובילות…

שאלות ותשובות

הנפוצות ביותר

כמו שיש ביטוח חיים וביטוח בריאות, כך גם תוכלו למצוא ביטוח דירה שאמור לסייע לכם במקרה שבו הבית יינזק בסיטואציה כזאת או אחרת. אומנם זה לא קורה באופן שכיח, אך יש לא מעט אסונות שיכולות להרוס את כל הדירה שלכם – להרוס את כל החלומות שבניתם. ללא ביטוח דירה, אתם תמצאו את עצמכם חסרי אונים וללא יכולת לבצע שום פעולה על מנת לשקם את עצמכם.

COPO נולדה מתוך צורך של ממש לשינוי, בכדי לשנות את המשוואה הזו קופו מציעה דרך דיגיטלית ונוחה לשיפור והוזלה משמעותית של הביטוח שלכם.

  1. בחרו או חפשו את הביטוח הרצוי
  2. מלאו טופס קצר
  3. קבלו הצעת מחיר מ-5 חברות שונות שאנחנו כבר סיננו בשבילכם לפי מדד השירות, מחיר, ודירוג לקוחות.

כך שמה שנשאר לכם הוא לחכות לטלפון, כי את המשא ומתן אנחנו עושים כבר בשבילכם.

COPO משווים נכון – קונים חכם.

אחרי שאנשים שומעים מה זה ביטוח דירה, הם נוטים לחשוב כי להם לא יכול לקרות כלום – הרי מה הסיכוי שהבית ייהרס לחלוטין? אז הכי חשוב שלא תהיו שאננים, כי אף אחד לא באמת יודע מה צופן העתיד. מבלי שתשימו לב, הבית כולו יכול להיהרס וכל החלומות שלכם יגנזו וייעלמו כלא היו. אתם לא יכולים להסכים למצב הזה, אתם מוכרחים שיהיה לכם ביטוח דירה בתוקף.

הכי חשוב שאתם תוכלו ללכת לישון בשקט כאשר אתם שמים את הראש על הכרית. אם לא יהיה לכם ביטוח דירה בתוקף, אתם עלולים להיות מוטרדים בלא מעט דברים שיעסיקו אתכם. יש לכם אפשרות חסרת תקדים להוריד מעצמכם את מפלס הלחץ, ולאפשר לעצמכם להתרכז בדברים אחרים – דברים אחרים שלא יטרידו אתכם. בסוף השקעתם כל כך הרבה כסף ברכישת דירה, אתם מוכרחים שיהיה לכם ביטוח דירה בתוקף.

 

חשוב להדגיש כי לא מעט אנשים נוטים לחשוב באופן אוטומטי כי ביטוחי דירה הם מאוד יקרים לעומת ביטוחים אחרים. אך בפועל ביטוח הדירה שלכם לא יעלה יותר מאשר כל שאר הביטוחים שיש ברשותכם, ואתם תשלמו עליו פחות או יותר מה שאתם משלמים על כל שאר הביטוחים שמכסים אתכם. לרוב הביטוח מסתכם בהוצאה של כמה שקלים ליום או כמה מאות שקלים בכל חודש – וזה לגמרי שווה את ההשקעה.

אנחנו נציג לכם את כל המידע הרלוונטי בצורה הפשוטה והקלה ביותר להבנה ולהשוואה: הצעות מחיר לביטוח או השוואה בין הצעות להלוואה. על מנת שתוכלו לעבור על ההצעה בנחת על הספה בביתכם אנו גם יכולים לשלוח לכם את ההצעה למייל, ואז זה כבר ממש פשוט לקבל את ההחלטה הטובה.

 

הרגלי הצרכנות עוברים בשנים האחרונות שינויים דרמטיים, בעיקר על רקע מעבר הלקוחות הפוטנציאליים לאתרי אינטרנט. לכל עסק, חברה, ארגון או מפעל יש כיום אתר אינטרנט שדרכו ניתן להזמין שורה ארוכה של מוצרים ושירותים במחירים זולים.

 

כך האינטרנט יעזור לכם לשלם פחות

השלב הראשון בקנייה חכמה דרך האינטרנט הוא השוואת מחירי ביטוח. באמצעות השוואת מחירים תוכלו לנצל את מלוא היתרונות ולחסוך לעצמכם עשרות עד מאות שקלים בכל פוליסה.

נגישות

התקשרו אלי

מעוניינים בשיחה מול נציג? מלאו את הפרטים: