ארכיון מאמרים ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא כנראה הביטוח החשוב ביותר שתרכשו, יש כאלה המגדירים אותו כ"נכס", אנו נציג בפניכם כתבות המסבירות מדוע כל כך חשוב לעשות ביטוח.

מחשבון משכנתא

רוצים לקבל הערכה כמה באמת תשלמו על המשכנתא שתקחו?
קניית דירה ולקיחת משכנתא מהוות לרוב את העסקאות הגדולות​ ביותר שתבצעו בחייכם. האם בחישוב מחיר הדירה, לקחתם בחשבון את הריביות תצטרכו לשלם לאורך השנים?

קרא עוד »

מה כלול בפוליסת משכנתא חיים ומבנה

מרכיבי פוליסת ביטוח משכנתא – ביטוח חיים ומבנה. רוכשים דירה? מרבית הסיכויים שתיאלצו לקחת משכנתא מהבנק לצורך זה. אחרי הכול, כמעט לאף אחד אין בחשבון הבנק את הסכומים הנדרשים כיום לעסקאות בסדר גודל כזה.

קרא עוד »

ביטוח חיים זוגי | השוואת מחירי ביטוח | תעריפים ותנאי פוליסה

ביטוח חיים זוגי – האם זה מוזיל את הביטוח? פוליסת ביטוח חיים זוגי מעניקה כיסוי למקרה מוות ומציעות הגנה ביטוחית. סכום הביטוח התואם את צרכיך ויכולותיך. במקרה פטירה מכל סיבה, סכום הביטוח המועבר ליקיריך הרשומים כמוטבים בפוליסה שלך יעניק להם ביטחון כלכלי ביום שאחרי, כדי שתוכל להיות בטוח שלא יחסר

קרא עוד »

ביטוח משכנתא – שאלות ותשובות

ביטוח משכנתא – שאלות ותשובות. אומנם, הביטוח לא יכול להגן עליך מהנורא מכל, אך במידה והנורא מכל קרה, חברת הביטוח תדאג לשלם את יתרת ההלוואה לבנק, ובכך תפטור את הלווה הנותר מהמשך תשלומי המשכנתא לבנק ותקטין את הנטל הכלכלי מהמשפחה שאיבדה את יקירה.

קרא עוד »

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא, כפי שנרמז מהשם, הכוונה היא לקחת את המשכנתא הקיימת למחזר אותה ולקבל במקומה משכנתא חדשה. בעצם, אנחנו "מחליפים" את המשכנתא הישנה שלנו בתנאים הישנים למשכנתא חדשה בתנאים חדשים.

קרא עוד »

טיפים לחיסכון בביטוח משכנתא

עידן הקורונה זה זמן מעולה ל"חשבון נפש" לחשבון הבנק, זה הזמן לבדוק לצמצם הוצאות לא רלוונטיות ולהקטין כמה שאפשר בחשבונות שפשוט אי אפשר להפטר מהם. כדאי להכיר כמה אפשרויות להקטנת עלויות הביטוח. טיפים לחיסכון בלי להתפשר על כיסויים.

קרא עוד »

מדוע צריך לעשות ביטוח משכנתא והיכן כדאי לעשות זאת?

​​ביטוח חיים למשכנתא נועד למנוע מצב בו בעקבות מוות של אחד מנוטלי המשכנתה, לא יוכל בן/בת הזוג ו/או יורשיו לשאת לבדם ביתרת תשלומי המשכנתא, ובעקבות כך יאלצו למכור את ביתם. במקרה זה, חברת הביטוח מבטיחה את החזר ההלוואה לבנק.

קרא עוד »

מה זה ביטוח חיים למשכנתא ומה הוא כולל?

ביטוח משכנתא מורכב משני סוגים של ביטוחים – ביטוח חיים, המגן הן על הלווים והן על הבנק, במקרה מות אחד הלווים, כשבמצב זה חברת הביטוח תשלם לבנק את סכום ההלוואה שטרם נפרע, ובכך יפחת הנטל הכלכלי על המשפחה האבלה.

קרא עוד »

המדריך המלא: כך תבחרו ביטוחי חיים שיכסו אתכם

אחת מהמשימות החשובות ביותר שאתם נדרשים לבצע היא כמובן לבחור את ביטוח החיים שהכי מתאים לכם. כל אחת מחברות הביטוח תציע לכם ביטוח חיים שונה, ואתם כמובן תצטרכו לבחור ביטוח אחד בלבד. אז איך עושים בחירה כל כך משמעותית? הרי גם ככה מדובר על מצב שבו הלחץ הוא עצום, ואתם לא תרצו להגיע למצב שבו אתם תצאו קירחים מכל כיוון אפשרי.

קרא עוד »

רוצים לעשות ביטוחי חיים? אלו הדברים שאתם צריכים לקחת בחשבון

כל אחד צריך ביטוחי חיים, את העובדה הזאת כמעט כל אחד יודע – אך האם אתם יודעים אילו דברים אתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם סוגרים ביטוח חיים? ככל הנראה התשובה לשאלה הזאת היא שלילית. לכן אנו מרימים את הכפפה על מנת לסייע לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים לדעת כאשר אתם סוגרים את ביטוח החיים שלכם.

קרא עוד »

ביטוחי חיים: הפרטים שאתם צריכים לדעת אותם

לפני שאתם סוגרים ביטוחי חיים יש כמה פרטים שאתם מוכרחים לדעת אותם. כך בזמן אמת כאשר אתם סוגרים את הביטוח, אתם תהיו בטוחים כי עשיתם את הבחירה הנכונה עבורכם. יש לא מעט סוגי ביטוחים, ואתם צריכים להיות בטוחים שאתם עושים בחירה שאתם תוכלו לחיות איתה בשלום.

קרא עוד »

למה לא לסגור ביטוחי חיים לבד? כל הסיבות שאתם צריכים להכיר!

החלטתם שאתם רוצים לעשות ביטח חיים? מדובר על החלטה נבונה שתוכל לאפשר לאנשים שקרובים אליכם לשמור על רמת חיים גבוהה – גם כאשר אתם לא תהיו בסביבה. אך לא מעט אנשים נוטים לסגור ביטוחי חיים בשיחת טלפון קצרה, שיחת טלפון שלא יורדת לרזולוציות הקטנות ביותר.

קרא עוד »

לא רוצים לשלם ביוקר? כך תרכשו ביטוחי חיים במחיר משתלם

כמעט כל אחד ואחת מאיתנו צריכים שיהיה להם ביטוח חיים בתוקף, ביטוח החיים הוא האפשרות שלכם לדעת שגם כאשר לא תהיו כאן – יהיה מי שידאג לאנשים שקרובים אליכם. אך נכון להיום מרבית האנשים בוחרים ביטוחי חיים על פי העלות שלהם, ולא על פי מה שיש לביטוח להציע – וזה עשוי להיות פספוס מאוד גדול.

קרא עוד »

מה יגרום לכך שתצטרכו לשלם יותר על ביטוחי חיים?

הרבה מאוד אנשים מונעים מעצמם לעשות ביטוחי חיים רק בגלל דמי התשלום החודשי שאותו הם נדרשים לשלם לחברת הביטוח. אך קחו בחשבון כי מדובר על אחד מהביטוחים החשובים ביותר, ביטוח שיכול לסייע לכם לשמור את הראש מעל המים בתקופות מאוד קשות. לכן אם אתם לא תעשו את הביטוח בזמן, אתם עלולים למצוא את עצמכם נפגעים מאוד.

קרא עוד »

אל תגידו שלא שמעתם – עובדות חשובות על ביטוחי חיים

בין אם יש לכם ביטוחי חיים במשפחה או שאין לכם אותם, חשוב מאוד שתמיד המחשבה עליהם תהיה בראש שלכם. בשלב מסוים כל אחד מאיתנו צריך להחזיר בביטוח שכזה, ואתם כמובן צריכים לדאוג שהוא יסייע לבני המשפחה ולאנשים שקרובים אליכם כאשר אתם לא תוכלו לעשות זאת. זוהי הסיבה שגם אנשים בריאים עושים ביטוח חיים, אף פעם אי אפשר לדעת מה מחכה מעבר לפינה.

קרא עוד »

אילו סוגים של ביטוחי חיים ניתן לעשות?

הרבה מאוד אנשים שרוצים לסגור ביטוחי חיים, נוטים לחשוב כי יש ביטוח אחד בלבד. אך בפועל יש מספר ביטוחים שניתן לסגור אותם, וכל אחד צריך לבחור את הביטוח שאותו הוא רוצה ובו הוא מעוניין. כמובן שההמלצה היא לבחור את כל סוגי הכיסויים, כך בפועל אתם תוכלו לדעת שלא משנה מה יקרה – הקרובים אליכם יוכלו לשמור על רמת החיים שאליה הם הורגלו.

קרא עוד »

ביטוח חיים – האם גם אני צריך שיהיה לי ביטוח כזה?

ישנם אנשים שנוטים לחשוב באופן אוטומטי כי ביטוחי חיים בכלל לא קשורים אליהם. כאשר הם שומעים את המונח הזה, הם ישר חושבים שאין להם שום סיבה לעשות את הביטוח הזה כרגע. אך בפועל מדובר על טעות שיכולה לעלות ביוקר, ואנו כאן על מנת לנסות לעזור לכם לשנות את קו המחשבה הזה.

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על ביטוחי חיים

לא מעט ביטוחים נועדו על מנת לשמור על רמת החיים שלכם במקרה של פציעה או במקרה של בעיות כאלה או אחרות. ביטוחי חיים נועדו על מנת להבטיח שרמת החיים של האנשים שקרובים אלינו תישמר במקרה של פטירה. למרות שהרבה מאוד אנשים לא רוצים לחשוב על המוות, בסופו של יום צריך לקחת את הנושא הזה בחשבון – ולהיות ערוכים לכל תרחיש.

קרא עוד »