ארכיון מאמרים ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא כנראה הביטוח החשוב ביותר שתרכשו, יש כאלה המגדירים אותו כ"נכס", אנו נציג בפניכם כתבות המסבירות מדוע כל כך חשוב לעשות ביטוח.

פרמיה מצטברת בביטוח משכנתא

מרגע שרכשתם דירה, החיים שלכם יקרים הרבה יותר. לכם, וגם לבנק. הבנק מעוניין שתגנו על חייכם, לפחות עד ליום שבו תסיימו לשלם לו את המשכנתא. הגנה זו מתבטאת בהנחיות בנק ישראל הדורשות ביטוח משכנתא, שאחד מהיבטיו הוא ביטוח חיים שלכם, הלווים.

קרא עוד »

המלחמה בכפל ביטוח רחוקה מלהסתיים

עפ"י נתוני משרד האוצר, מיליוני מבוטחים משלמים כל שנה מיליארדי שקלים מיותרים לחברות הביטוח. האם האנשים האלה יודעים משהו שאנחנו לא? האם באמת אפשר להוציא פיצוי כפול עבור אותו מקרה ביטוחי? יצאנו לבדוק את הטענות.

קרא עוד »

ההבדלים בין ביטוח חיים לביטוח משכנתא

עד שנת 2005, רכישת ביטוח חיים למשכנתא נעשתה בבנק כחלק בלתי נפרד מתהליך נטילת הלוואת דיור. לא אחת, הלווים כלל לא ידעו מהי זהות המבטח ומהי עלותו של הביטוח. כפועל יוצא מכך, ביטוח חיים למשכנתא דרך הבנק היה גבוה משמעותית מעלותו של ביטוח חיים בשוק הרחב.

קרא עוד »

לשמור על הבית עם ביטוח משכנתא

שלב רכישת הדירה עבור משפחות צעירות הוא שלב קריטי וחשוב המשפיע על המשך החיים. רובנו זקוקים להלוואה על מנת לבצע רכישה גדולה שכזו ועל כן פונים לבנק לצורך לקיחת משכנתא

קרא עוד »

מחשבון משכנתא

רוצים לקבל הערכה כמה באמת תשלמו על המשכנתא שתקחו?
קניית דירה ולקיחת משכנתא מהוות לרוב את העסקאות הגדולות​ ביותר שתבצעו בחייכם. האם בחישוב מחיר הדירה, לקחתם בחשבון את הריביות תצטרכו לשלם לאורך השנים?

קרא עוד »

מה כלול בפוליסת משכנתא חיים ומבנה

מרכיבי פוליסת ביטוח משכנתא – ביטוח חיים ומבנה. רוכשים דירה? מרבית הסיכויים שתיאלצו לקחת משכנתא מהבנק לצורך זה. אחרי הכול, כמעט לאף אחד אין בחשבון הבנק את הסכומים הנדרשים כיום לעסקאות בסדר גודל כזה.

קרא עוד »

ביטוח משכנתא – שאלות ותשובות

ביטוח משכנתא – שאלות ותשובות. אומנם, הביטוח לא יכול להגן עליך מהנורא מכל, אך במידה והנורא מכל קרה, חברת הביטוח תדאג לשלם את יתרת ההלוואה לבנק, ובכך תפטור את הלווה הנותר מהמשך תשלומי המשכנתא לבנק ותקטין את הנטל הכלכלי מהמשפחה שאיבדה את יקירה.

קרא עוד »